Mieszkania na sprzedaż/ Flats for Sale

​Property
​no.73
MYSIADŁO - PIASECZNO 

Mieszkanie - 2 poziomy

Size: 118,4m2  

         4 pokoje

         I/II piętro 

Mysiadło (Piaseczno)

Price: 550.000zł

Mieszkanie dwupoziomowe w niewielkim, niskim bloku nowe budownictwo. Na klatce schodowej tylko cztery lokale.

 

Pod budynkiem indywidualny garaż podziemny - możliwość np odsprzedaży, możliwość wykorzystania garażu pod działalność (cena za garaż + pomieszczenie gospodarcze +20tys. zł). Garaż przy bardzo dużym przynależnym pomieszczeniu gospodarczym - komórce lokatorskiej - aż 12m2. Jednocześnie media są indywidualnie podłączone do pomieszczeń.

Mieszkanie ma 118,4m2 zajmuje pierwsze i drugie piętro domu. Do dyspozycji mamy na pierwszej kondygnacji: salon ponad 22m2, kuchnię 12m2 częściowo otwartą na salon, z osobnym oknem, łazienkę z kabiną prysznicową, gabinet, pomieszczenie gospodarcze i hol. Salon z dużym prawie 8m2 balkonem.

Natomiast góra to dwa pełnowymiarowe pokoje po 16m, łazienka z oknem połaciowym, wyposażona w narożną wannę.

Kuchnia w zabudowie z jadalnią, wyposażona w zmywarkę, piekarnik i płytę elektryczną, Salon i kuchnia z ekspozycją wschodnią, górne pokoje z oknami na wschód i na zachód. Podłogi wyłożone drewnianym jasnym parkietem, w łazienkach glazura i terakota. W mieszkaniu ogrzewanie gazowe - piec dwufazowy. Czynsz z zaliczkami na wodę (i po podwyżce cen za wywóz śmieci - 700zł). Grunt w pełnej własności.

 

Budynek dobrze ocieplony, nowy dach. Okolica cicha, dobry dojazd od ul. Puławskiej - okolica ul. Geodetów. Blisko szkoła, sklep, plac zabaw, dojazd do PKP Nowa Iwiczna, autobus ZTM.

Niniejsze ogłoszenia nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz mają charakter informacyjny.

© 2018 by She is Me  .